UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Inżynieria dla energetyki i przemysłu Serwis techniczny w energetyce i przemyśle Inżynieria dla energetyki i przemysłu Serwis techniczny w energetyce i przemyśle
30 grudzień 2013

Inżynieria dla energetyki i przemysłu

30 grudzień 2013

Serwis techniczny w energetyce i przemyśle

30 grudzień 2013

Inżynieria dla energetyki i przemysłu

30 grudzień 2013

Serwis techniczny w energetyce i przemyśle

foto1
Witamy

ERBUD INDUSTRY to nowa marka w Grupie Kapitałowej ERBUD skierowana dla energetyki i przemysłu. Główne pola aktywności to projektowanie, modernizacje, budowa, remonty, stały serwis obiektów, instalacji, urządzeń w energetyce, gazownictwie, górnictwie. To również specjalistyczne doradztwo i badania techniczne.
ico witamy2

foto2
Serwis

Kompleksowa obsługa obiektów, maszyn, urządzeń, linii technologicznych, instalacji i zbiorników w zakresie modernizacji, remontów, diagnostyki, badań technicznych i doradztwa specjalistycznego w energetyce i przemyśle.

 

ico serwis

foto3
Inżynieria

Projektowanie, konstruowanie, budowa i modernizacje obiektów, ciągów technologicznych dla energetyki i przemysłu oraz kompleksowa realizacja wszelkich dużych projektów industrialnych o różnym stopniu skomplikowania.

 

ico inzynieria

Realizacje

Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach podmiotów wchodzących w skład ERBUD INDUSTRY czyli Erbud Energetyka Sp. z o.o., Engorem Sp. z o.o., Erbud S.A. o/Katowice.

 

 

 

 

 

 

ico realizacje

Aktualności

ico aktualnosci